Pagrindinis meniu VGA Planets taisyklės Kaip pradėti žaisti? Registracijos anketa PBEM konferencija 'Keturiu baziu' partijos reglamentas Programos Partiju informacija Mail to GameMaster: gm@galaxy.lt

Kompiuteriniu paštu žaidžiamų žaidimų konferencija PBEM

Kompiuteriniu paštu žaidžiami žaidimai yra labai populiarūs Lietuvoje. Tai patvirtina ir PBEM konferencija, kuri skirta suburti šių žaidimų mėgėjus iš visų Lietuvos kampelių. Šioje konferencijoje taipogi skelbiamos oficiali Galaxy Plus ir VGA Planets serverių informacija. Žaidžiant vieną iš šių žaidimų labai rekomenduotina skaityti šią konferenciją, tačiau ją gali skaityti ir nežaidžiantys šių žaidimų.

Norint skaityti šią konferenciją, reikia adresu ls@konf.lt pasiųsti laišką: subscribe pbem. Po to pradėsite gauti laiškus, skirtus visiems Galaxy Plus žaidėjams. Jei kartais nusprestumėte atsisakyti konferencijos - reikia elgtis analogiškai: adresu ls@konf.lt pasiųsti laišką: unsubscribe pbem. Konferencijos laiškai Jums bus pristatomi į Jūsų pašto dėžutę.

Jei labiau mėgstate naudotis naujienų skaitymo programa - jūs galite skaityti (bet ne rašyti!) nntp://news.konferencijos.lt serverio konferenciją lt.konferencijos.pbem.

Norint parašyti laišką į konferenciją - rašykite jį adresu pbem@konf.lt. Nepamirškite, jog konferencija yra prižiūrima ir už laiškus, neatitinkančius konferencijos tematikos, bereikalingus barnius ir kitokius prasižengimus Jūs galite būti nubaustas atjungimu nuo konferencijos. Prašome laikytis bendros tvarkos.

Jei Jums iškyla problemų - rašykit GM'ui.


Copyright © 1998-2001 by M.Alaburda