Pagrindinis meniu VGA Planets taisyklės Kaip pradėti žaisti? Registracijos anketa PBEM konferencija 'Keturiu baziu' partijos reglamentas Programos Partiju informacija Mail to GameMaster: gm@galaxy.lt

"Keturių bazių" partijos reglamentas
(projektas)

"Keturių bazių" partijų serija buvo sugalvota, siekiant paįvairinti "VGA Planets" žaidimą bei nustatyti paprastas bei aiškias partijos pabaigos sąlygas. Partija yra skirta žaidėjams, jau susipažinusiems su VGA Planets. Žaidime gali dalyvauti tiek registruotos, tiek neregistruotos VGA Planets žaidėjų programos. Naudojama PHost programa.

Žaidžiama standartiniame žemėlapyje, su standartinėmis rasėmis ir laivų tipais. Keturios centrinės galaktikos planetos (#12, #135, #21 ir #391) yra raktas į laimėjimą. Žaidėjui reikia užimti šias planetas, pasistatyti jose po kosminę bazę bei išsilaikyti šiose planetose 5 ėjimus, kiekvieną ėjimą skelbiant broadcastu:

  • "Turiu bazes nurodytose planetose. Ruošiuosi laimėti po 4 ėjimų",
  • "Turiu bazes nurodytose planetose. Ruošiuosi laimėti po 3 ėjimų",
  • "Turiu bazes nurodytose planetose. Ruošiuosi laimėti po 2 ėjimų",
  • "Turiu bazes nurodytose planetose. Ruošiuosi laimėti po 1 ėjimų",
  • "Turiu bazes nurodytose planetose. Ruošiuosi laimėti šiuo ėjimu".
Jei skaičiuojant bent vieną bazę sunaikina kita rasė - skaičiavimas nutraukiamas ir gali būti pradėtas tik vėl turint keturias bazes nurodytose planetose.

Žaidimo pradžioje kiekviena rasė turi po 1 planetą, kurią gali pasirinkti pati. Pradine planeta negali būti viena iš keturių laimėjimo planetų. Rašant paraišką žaidimui planetos nurodomos tame pačiame laukelyje, kaip ir informacija apie žaidėją, reikėtų nurodyti kelias norimas planetas, kadangi keli žaidėjai gali pretenduoti į tą pačią planetą. Taip pat galima nurodyti, kad viena ar kita planeta būtų pasirinkta tada, kai žaidėjui tenka viena ar kita rasė.

Naudojama standartinė PHost konfigūracija, partija pradedama su 1,000,000 gyventojų, 5000 megakreditų, 7 variklių tech. lygiu, dviem laivais bazėje.

Pasiūlymai partijai diskutuotini PBEM konferencijoje, paraiškos priimamos.


Copyright © 1998-2001 by M.Alaburda