Konkursas galaktikos žemėlapio generavimui

Kartas nuo karto pasigirsta tylesnių ar garsesnių murmėjimų, kad Galaktikos žemėlapis yra negeras: per mažai gerų planetų jas žaidėją, per daug gerų planetų pas kaimyną ir pan. Todėl GameMasterio kanceliarija skelbia:

KONKURSAS

Konkurso tikslas: gauti idėjų ir/arba programų galaktikos žemėlapiui generuoti.

Idėjos gali būti originalios (autorinės), o gali būti ir pasiskolintos ;-)
Būtina aiškiai nurodyti, jei idėja yra ne Jūsų.

Konkursui turi būti pateikiamas detalus idėjos aprašas, nurodomos konkrečios reikšmės ir formulės. Visur, kur reikalingas atsitiktinis skaičius - rašoma RANDOM(x), čia x - skaičius, iki kurio generuojamas atsitiktinis skaičius. Tarkim, jei atstumas tarp planetų yra 4-5 šviesmečiai - tai užrašoma kaip 4+RANDOM(1). Idėja gali būti aprašyta programamvimo arba paprasta kalba. Reikėtų vengti abstrakčių frazių, tokių kaip "likusios planetos išdėstomos bet kaip", "nustatome, kad būtų netoli" ir pan.

Būtų puiku, jei konkursui būtų pateikiami ir pavyzdžiai - tam galima imti SpaceHawks raportą iš www.galaxy.lt ir jį išsaugoti, pataisant. Arba imti bet kurį Jūsų rasės raportą, išmetant laivus, mūšius ir kitą nereikalingą informaciją. Visas visų rasių planetas galima pateikti kaip savo gyvenamas planetas (Your Planets), o pradžioje neapgyvendintas planetas - kaip "Uninhabited Planets". Pavyzdžio failas turėtų būti skaitomas su GCOMM programa kaip standartinis raportas.

Konkurso I, II, III vietos nugalėtojams bus skiriami 50, 30 ir 20 dronų į bet kurią planetą, pradedant 5 partijos ėjimu. Taip pat nugalėtojų apdovanojimas gali būti koreguojamas GM'o nuožiūra, atsižvelgiant į pateiktas idėjas ir jų vertę.

Visos pateiktos idėjos bus pateiktos viešam svarstymui.

Idėjos priimamos ir papildoma informacija teikiama GM'o emailu, kuris nurodytas puslapio apačioje.


www.galaxy.lt
Parašykite mums laišką!

Copyright © by Galaxy+ project, 1996-2013