Dažnai užduodami klausimai

Kas yra GALAXY PLUS?
GALAXY PLUS (dar vadinamas Galaktika Plius, Galaxy+, G+) - tai strateginis "Žvaigždžių karų" tipo žaidimas. Jei Jūs žaidėte Dune2, Warcraft, Civilization ar Master of Orion ir šie žaidimai Jums patiko - turėtų patikti ir šis. Jei ne - turbūt vistiek verta pabandyti - žaidimas tikrai vertas to!

Kuo GALAXY+ skiriasi nuo kitų strateginių žaidimų?
Pažaidus žaidimus kurį laiką, žmogus jau gali nuspėti kompiuterio strategiją ir žaidimas pasidaro nebeįdomus, nes prarandamas netikėtumo elementas ir kompiuteris pristinga naujų idėjų. Taip niekada neatsitiks su GALAXY PLUS. Žaidimo partijoje dalyvauja keliasdešimt žmonių, gyvenančių įvairiausiose miestuose ar net šalyse ir praktiškai kiekvienoje partijoje Jūs susiduriate su naujais žmonėmis, o pažįstami žaidėjai dažnai naudoja kitą laimėjimo taktiką. Dėl to kiekviena partija yra savita ir kiekvieną kartą Galaktika vilioja vis naujomis, dar netyrinėtomis erdvėmis...

Kaip vyksta žaidimas?
Žaidimo serveryje www.galaxy.lt žaidėjai registruojasi (nurodo savo elektroninio pašto adresą ir susikuria vartotojo vardą). Jis yra nekintantis ir naudojamas tik prisijungimui prie sistemos.
Tada galima pasirinkti žaidimo partiją, ir į ją registruotis pasirinktu savo rasės pavadinimu - jis yra matomas visiems žaidėjams. Kiekvienoje partijoje galima rinktis tą patį arba kitą rasės pavadinimą. Susirinkus reikiamam kiekiui žaidėjų - partija prasideda. Tada nustatytu grafiku yra vykdomi ėjimai, kiekvienas žaidėjas pasiima jam skirtą ataskaitą, vadinamą raportu. Šį raportą patogiausia žiūrėti specialiomis programomis, vadinamomis "klientais". Jas galima rasti skyrelyje "Programų archyvas".
Įvertinęs situaciją galaktikoje, žaidėjas pateikia įsakymą savo rasei - komandas, kokius laivus suprojektuoti, kur juos gaminti, kur laivams skristi ir t.t. Šias komandas suformuoti taip pat padeda programa-"klientas", po to tereikia nkopijuoti komandas iš programos į specialią formą žaidimo serveryje. Serveris kas penkias minutes tikrina gautas komandas ir pateikia ataskaitas apie jų įvykdymą.
Didelę reikšmę taip pat turi susirašinėjimas su kitais žaidėjais, taikos sutarčių pasirašymas ir bendras atakų planavimas. Laiškus perduoda taip pat žaidimo serveris.

Kiek žaidėjų dalyvauja partijoje ir kaip dažnai jos prasideda?
Tai priklauso tik nuo žaidėjų. Kuo daugiau žaidėjų - tuo smagiau. Todėl partijos pradedamos, susirinkus 20-30-50 žaidėjų. Kaip greitai tiek žaidėjų prisirinks - priklauso nuo įvairiausių faktorių, pavyzdžiui, pastebimas sumažėjęs aktyvumas egzaminų metu bei didelis paraiškų į naujas partijas antplūdis egzaminams pasibaigus ;-).
Tačiau jei partijos prasideda labai retai - pirmiesiems užsiregistravusiems tampa nuobodu laukti. Todėl GameMasterio (žmogaus, prižiūrinčio serverį) sprendimu partijos pradedamos ne rečiau, kaip kas mėnesį.

Kada prasideda registracija į artimiausią partiją?
Registracija vyksta pastoviai. Gautos paraiškos kaupiamos, susirinkus pakankamam kiekiui žaidėjų pradedama nauja partija, o prasidėjus partijai pavėlavusios paraiškos priimamos į sekančią partiją. Sužinoti, į kokias partijas vyksta registracija šiuo metu galite pildydami registracijos formą

Kur dar galima gauti informacijos apie GALAXY+?
Pirmiausia Jums reikėtų baigti skaityti šiuos puslapius. Po to vertėtų paskaityti žaidimo taisykles. Jos turėtų atsakyti į beveik visus klausimus.


www.galaxy.lt
Parašykite mums laišką!

Copyright © by Galaxy+ project, 1996-2013