Galaxy Plus. Kelias į žvaigždes prasideda čia!
Kengura2013 broadcast
From Galaxy GameMaster

Sveikinu visas partijos "Kengūra2013" rases!

Ši partija yra skirta tik naujokams. Tarptautinio matematikos konkurso "Kengūra" nugalėtojų stovykloje skaičiau paskaitą apie "Galaxy Plus" žaidimą - ir kadangi susidomėjimas buvo didelis - suformavau registraciją į atskirą partiją. Paskutinę minutę, prieš paleidžiant partiją - į ją perkėliau dar kelis naujus žaidėjus - nors jie ir nebuvo stovykloje - bet pamaniau, kad ir jiems mokytis žaisti bus patogiau čia, nei įprastose partijose, kur pakankamai daug alkanų ir patyrusių "Galaxy Plus" ryklių ;)

Nors partija mokomoji - joje galioja visos "Galaxy Plus" etiketo taisyklės. Draudžiama įžeidinėti kitus žaidėjus, draudžiama vienam žaidėjui žaisti už kelias rases toje pačioje partijoje, draudžiama nepagrįsta pagalba kitai rasei. Kaip minėjau paskaitoje - geriausiai, kai kiekvienas žaidžia už save, bendrauja tik žaidime, o netgi savo draugams nesakote, už ką žaidžiate partijoje. Dabar gal tai atrodo kaip ribojimai, tačiau vėliau pamatysite, jog netinkamai besielgiančius dažniausiai nubaudžia patys partijos žaidėjai.

Pirmajam ėjimui atlikti turite savaitę, partija vyks antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais, ėjimus generuojant 20:00. Jei reikia pagalbos ar patarimo - rašykite www puslapio apačioje nurodytu adresu, tik pasistenkite maksimaliai aiškiai išdėstyti savo problemą, nes į problemą "niekas neveikia" nelabai yra kaip ir pagelbėti...

Gerų įspūdžių Galaktikoje!
Galaxy GameMaster
Letter sent: 2013-08-12 22:38:16
Letter ID: 8038

Galaxy Plus. Kelias į žvaigždes prasideda čia!